Klaasist rõdupiirded

Klaasist rõdupiirded on trendikad elemendid igas eramus. Klaasist piirded on lisaks stiilsele ja ruumilisele lahendusele ka turvalised. Karastatud klaasist valmistatud rõdupiirded kaitsevad nii Sinu  pisipere, lemmikloomi kui teisi pereliikmeid ohtlikke kõrguste eest.

Meie kaudu on võimalik tellida just Sulle sobivaimad rõdupiirded. Pakume erinevaid klaasitüüpe, profiile ning kinnitamislahendusi.

Klaaspiire põrandaprofiiliga. Klaasid ilma postideta, kinnituvad põrandaprofiili. Kasutame erinevaid klaasitüüpe – kirgas klaas, Clear Vision (eriti kirgas), toonklaas. Peamiselt kasutame 10mm – 21,5mm paksuseid klaase. Klaas on kas ühekordselt karastatud või lamineeritud.

Rõdupiire metallpostidega. Metalliosa on roostevabast või tavaliseset rauast, mis on pulbervärvitud. Peamiselt kasutame 8mm – 10mm paksuseid klaase. Klaas on kas ühekordselt karastatud või lamineeritud (4+4mm,5+5mm)

Prantsuse rõdu. Klaasi kinnitame punktkinnititega seina või aknaraami külge. Punktkinniteid on pakkuda erineva läbimõõduga vastavalt vajadusele.

Meie poolt pakutavaid klaase on võimalik töödelda lõpmata hulgal erineval moel. Töödeldud klaas kaitseb nii kuuma kui külma eest. Klaasi saab muuta helisummutavaks või turvaliseks. Klaasi annab tugevdada ja karastada. Või hoopis toonida, värvida, graveerida ja vormida. Anna meile teada oma erisoovist ning koos leiame parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Email again: