Klaasist trepipiirded

Klaasist trepipiire loob nüüdisaegse fiilingu igasse kodusse. Klaasist trepipiirded tagavad turvalisuse kõikidele pere liikmetele. Kuigi klaaslahenduste puhul kipub moderne kodu olema esimene valik, siis kindlasti soovitame klaaslahendusi ka teiste sisekujundusstiilide puhul. Klaas loob õhulise ning avara atmosfääri igasse kodusse. Disainime ja valmistame klaaspiirded vastavalt kliendi soovile.

Meie kaudu on võimalik tellida just Sulle sobivaimad klaaspiirded. Pakume erinevaid klaasitüüpe, kinnituselemente ning käetugesid.

Klaaspiirded valmistame 8-12mm karastatud klaasist. Klaasid on võimalik ka lamineerida 6+6mm,8+8mm,10+10mm.

Kasutame erinevaid klaasitüüpe – kirgas klaas, Clear Vision (eriti kirgas), toonklaas

Täisklaaspiirded kinnitame punktkinnititega vahelae ja trepipõse külge. Võimalik on ka trepipiirde paigaldamine metallist sõrestikku, kus vahel on klaasid klambritega kinnitatud.

Meie poolt pakutavaid klaase on võimalik töödelda lõpmata hulgal erineval moel. Töödeldud klaas kaitseb nii kuuma kui külma eest. Klaasi saab muuta helisummutavaks või turvaliseks. Klaasi annab tugevdada ja karastada. Või hoopis toonida, värvida, graveerida ja vormida. Anna meile teada oma erisoovist ning koos leiame parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Email again: